Kablosuz Merkezi Isıtma Sistemi Otomasyonu

HİZMETLER

Yazılım

Kablosuz Merkezi Isıtma Sistemi Otomasyonu


Hizmet : Yazılım

Hizmet Açıklama

Onalp Kablosuz Merkezi Isıtma Sistemi Otomasyonuyla, ısı merkezine ait her türlü donanımın takip ve yönetimi yapılabilmektedir. Sistemdeki gidiş-dönüş su sıcaklıkları, basınç değerleri, brülörlerin çalışma süreleri, termostat değerlerinin takibi, kazanın ortalama kullandığı ve yakıt tankındaki yakıt miktarının ölçümü yapılabilmektedir.
Sistemin denetim ve yönetimi, ürüne özel tasarlanmış bir yazılım vasıtasıyla yapılmaktadır. Yine bu yazılım yardımıyla,sistemle ilgili tüm bilgileri veri tabanında saklama, geçmişe dönük inceleme ve raporlama imkanı bulunmaktadır.
Önceden belirlenen çalışma basıncı dışına çıkıldığında, Onalp Kablosuz Merkezi Isıtma Sistemi Otomasyonu tarafından sistem durdurulabilmektedir.Dış ortam hava sıcaklığına göre, sistem otomatik olarak devreye girip, çıkmaktadır. Sistem belirlenen ısı aralığında ve belirli zamanlarda otomatik olarak çalışabilmektedir.
Sisteme eklenecek tüm sensör tipleriyle uyumlu çalışabilmektedir.Sistem Kontrol Merkezinden, ısıtma sistemine ait seçilen noktanın verileri anlık olarak izlenebilmekte, olası arızadurumları sistem kontrol merkezine iletebilmekte ve ihtiyaç duyulan ayarlamalar uzaktan yapılabilmektedir.
Kazan dairesine konulacak IP Kamera ile tek merkezden bütün noktaları aynı ekrandan izleyebilme imkanı vardır.
Kazan dairesine yerleştirilecek Kablosuz Duman ve Isı Dedektörleri vasıtasıyla oluşabilecek kazalara karşı önlem de
alınabilmektedir.Ürünümüz, 1 yıl yerinde olmak üzere 2 yıl Onalp garantisindedir